pilkanozna ciekawostki

pilkanozna ciekawostki

Jedz, módl się, kochaj Elizabeth Gilbert - Book Review

Autor bierze udział w całorocznym podróży, po tym, jak dowiaduje się, że jej już nie kocha człowieka, że ??jest żonaty i gorzki rozwód wynika (z czego ona nie wchodzić w szczegóły, z), która stałaby większość czytelników ślinić. Łącznie ze mną! Jest to książka dla osoby, która porusza i cieszy mieszka w ich obecnej surroundings- czy jest to aśramie w Indiach lub mały domek na Bali. Autorka szukała całkowite zanurzenie w kulturze, czy może uciec od swojego innego życia i rzuca się do każdej nowej sytuacji bez opamiętania. Nie wszyscy z nas nie może uciec od naszych obowiązków tak łatwo, ale niektóre są prawdopodobnie zazdrosny o tym lekceważeniem status quo.

We Włoszech, na pierwszym przystanku w przygodzie, Elizabeth Gilbert stara się uzyskać wpływ na jej życie. I jak wiele zrobić, jedzenie staje się doskonałym substytutem życia. Autor nawet nie przyznaje się do odwiedzenie jednego muzeum w Włochy- Była zbyt zajęta nauką języka, dla zabawy dodam, a jedzenie jej drogę przez różnych miastach. Myślę, że zyskał 5 funtów tylko czytanie o żywności. Nie był to typowy dziennik podróży, ale spodobało mi się.

Autorka prowadzi na jej osobistego duchowego uzdrawiania w Indiach, ale jest beztroska o tym temacie i nie głosić. Poprzez medytację, jogę, post i dobrego przyjaciela, Elizabeth Gilbert zaczyna leczyć i przejąć kontrolę nad swoim życiem ponownie. W pewnym sensie, uczy się żyć na nowo z siebie. Nawet w najciemniejszych chwilach jej jednak potrafi śmiać się z siebie i wziąć czytelnika z nią.

Bali jest jej ostatni przystanek, i pasuje do ostatniego słowa w tytule. Kiedy myślisz o miłości i romansu, tropikalna wyspa jest naprawdę miejsce, które pojawia się w moim umyśle. Ona przychodzi kochać innych jak siebie, pośród pięknej scenerii. Bardzo podobał mi tę książkę, i jestem bardzo zazdrosny o umiejętność po prostu wstać i iść gdzieś. Jedyny minus to brak szczegółów w okolicy w Indiach i na Bali. Chciałbym doświadczyć ludzie i kraje nieco bardziej w głębi. Zdaję sobie sprawę, Indie były o aśramie, ale ja osobiście, chciał więcej od wsi. To samo jest prawdą o Bali- mniej o miłości i zainteresowania więcej o wyspie i jej sposoby. Z powiedział, że Elizabeth Gilbert zdobył moją uwagę i chciałbym, aby dołączyć ją na następną wycieczkę!

- autor artykułu